Echipă

headers_echipa

Echipa română

Regizor și Scenarist: Nae Caranfil

Producător: Bobby Păunescu

Producător delegat: Gilda Conon

Director producție: Irina Chirita

Imagine: Marius Panduru

Designer costume: Doina Levintza

Scenograf: Cristian Niculescu

Asistent producător delegat: Luana Popa

Regizor Secund: Mariuca Petre

Coordonator Producție: Isabela Opran

Asistent Nae Caranfil: Laura Hortensia Lin

Continuitate: Ruxandra Ghiţescu

Asistenți Regie: Raluca Ungureanu, Alina Constantinescu, Anca Butoi, Daniel Popescu

Secretară Producţie: Andreea Popescu

Şef Platou: Mircea Vasile

Asistenţi Platou: Cristian Coman, Elena Manea, Andrei Şisu

Storyboard: Luminita Mihai

Directori casting: Andreea Vulpe, Bogdan Marhodin

Asistenţi actori: Radu Caranfil, Matei Lupu

Coordonatori figuraţie: Alex Bogdan Liviu, Laura Luca

Decorator şef: Andreea Popa

Recuziter şef: Marius Stanescu

Coordonator scenografie: Alina Petrini

Asistenţi scenograf: Tiberiu Toitan, Diana Ghinea

Asistenți Scenografie: Andrei Popa, Ramona Gorjan, Liviu Stănciulescu

Desenatori: Matei Niculescu, Maria Pop

Şef echipă recuzitieri: Vasile Ispas

Recuzitieri: Gheorghe Dragu, Marin Constantin, Ionica Niculae, Radu Oancea, Daniel Neacsu, Viorel Nituica, Lucian Zarnoianu

Pictori: George Stanciu, Ruxandra Stanciu, Mihai Stanciu

Recuzitieri pe platou: Bogdan Bostanaru, Octavian Dragulin

Achizitori: Cristian Mihaila, Lucian Mihaila

Art Department Runners Andrei Popa, Ramon Gorjan, Liviu Stanciulescu

Șef Construcții Decor: Mihai Alecsa

Construction Coordinator: Mihai Ilie

Coordonator Construcții Decor: Ana Lazar, Adina Bucur

Asistenți Costume: Diana Sav, Cristina Ghergheli, Cristina Constantinescu, Denisa Constantinescu

Costumieri: Mariana Bujoi, Nicoleta Stoica, Cristina Lazar

Croitoreasă: Ioana Gogu

Patină: Anca Florina Oprea

Machiaj: Maria Andreescu

Coafură: Elena Tudor

Asistenți Machiaj: Maria Stavaroiu, Lavinia Matei, Sandra Potamian, Raluca Spotaru

Asistenți Coafură: Manuela Dumitru, Dana Stefanescu, Alina Petcu, Maria Dolores Grigore

Operator Camera A: George Dascalescu

Șarfeur Camera A: Costel Nica

Șarfeur Camera B: Adrian Sandor

Asistent Camera A: Cristi Lupu

Asistent Camera B: Radu Cioplea

Asistenți Cameră: George Budescu, Dana Nicolaescu

Fotograf Platou: Sorin Nainer

Making Of: Mihaela Lungu

Electrician Șef: Constantin Dinu

Electricieni: Gelu Vasilescu, Radu Daniel, Alin Ciobanu, Daniel Ciobanu

Mașinist Șef: Nelu Tincea

Mașiniști: Liviu Darescu, George Ivascu, Alex Bogdan Stefan, David Mihaita Tincea

Asistent Sunet: Inu Chivu

Șef Efecte Speciale: Nick Allder

Coordonator Efecte Speciale: Adrian Popescu

Tehnician Efecte Speciale: Daniel Popa

Armurier: Adrian Stegaru

Coordonator Cascadori: Razvan Puiu

Cascadori: Marin Petre, Georgiana Neselean (dublură Vera Farmiga), Mihai Iliescu (dublură Mark Strong), Dorel Madalin Dragan (dublură Joe Armstrong), Claudia Elena Daianu (dublură Monica Birladeanu), Andrei Vintileanu, Florin Serbanescu, Marius Vlad Clontea

Directori locaţii: Mihai Mitrea, Marius Florescu

Asistenţi locaţii: Marius Dobrean, Costin Dragutescu

Coordonatori Transporturi: Radu Vaida Muntean, Claudiu Biro

Coordonator Vehicule Joc: Nicu Kasza

Şoferi: Drivers Mihai Marin, George Apostol, George Ploscaru, George Bosneaga, Mihai Dura, Ionut Tudor, Aurel Falcescu, Bogdan Carstea, Gabriel Maxim, Octavian Arhip, Mihai Vasile, Marius Dobre, Daniel Dumitrescu, Vasile Condu, Marian Chirita, Florin Balan, Florin Claudiu Nedelea, Daniel Luca, Daniel Nita, Emilian Schaetz, George Seplecan, George Mariciuc, Niculae Niculae, Gabriel Costel Maxim, Marian Denes, Gelu Caragea, Florian Corboveanu, Valentin Buiculescu, Dumitru Ghita

Coordonator catering: Mariana Bunescu

Asistenți Catering: Alex Boiceanu, Ionela Cocora

Asistent Medical: Ionela Stefu

Director Financiar: Adriana Bumbes

Analist financiar: Lucia Adascalitei

Casier: Dorina Popa